Veliki uspjeh trebinjskih boraca u Danskoj

Marko Đerić i Nikola Stijović, članovi Kik boks i Boks kluba "Leotar" iz Trebinja, ostvarili su još jedan u nizu uspjeha na turniru održanom proteklog vikenda u Esbjergu (Danska), u konkurenciji od 40 najboljih takmičara iz Danske, Škotske, Norveške i Švedske u organizaciji KBK tima "Esbjerg".

121029-djera

Marko Đerić

Trebinjci su ovom prilkom osvojili prva mjesta i to u disciplini "K1" u kategoriji 81kg, Marko Đerić je savladao domaćeg takmičara Nikija Saliberga nokautom u prvoj rundi, dok je u disciplini Low-kick, u kategoriji -75kg, Nikola Stijović pobjedio Kaspera Nyborea takođe nokautom, u drugoj rundi.

121029-stija

Nikola Stijović

Kik boks i Boks klub "Leotar" se ovom prilikom zahvaljuje Elvisu Topčibašiću, pomoćnom treneru domaćeg KBK tima "Esbjerg" na ukazanoj pomoći i gostoprimstvu.

Boje Trebinja na ovom turniru su predstavljali sledeći takmičari: Marko Đerić  - 81kg, Nataša Žerajić  - 56kg, Nikola Stijović - 75kg i Draženko Ćosović  - 86kg.