Odbojka: Leotar - Mokro 0:3

Trebinje, 28.01.2011. U utakmici Kadatskog prvenstva Republike Srpske OK "Leotar" Trebinje je poražen od ekipe OK "Mokro" iz Mokrog, sa rezultatom od 3:0.

110128-odbojka-leo-mokro_002

Domaćin Leotar pred oko 100 gledalaca nije iskoristio prednost svog terena i olako je prepustio pobjedu gostima iz Mokrog, koji su sa dosta više motiva ušli u meč. U prvom setu dosta izjednačena igra sa obje strane, ali ipak na kraju organizovanija igra gostiju dovela ih je do preokreta i na razliku uzimaju prvi set sa 24:26. U drugom setu su gosti imali veliku rezultatsku prednost, koju je domaćin pokušao na sve moguće načine da smanji, ali u tome nije uspio, pa je na kraju drugog seta rezultat bio 19:25. Pad koncentracije i vođstvo gostiju od 2:0, uticalo je na igru domaćina, te su gosti rutinski priveli meč kraju i sa rezultatom od 16:25 u trećem setu i ukupnim rezultatom od 3:0, OK "Mokro" izbacuje Leotar iz daljeg takmičenja u Kadetskom prvenstvu RS.

Najbolji pojedinac OK "Leotara" je bio Vitomir Tufegdžić, dok je kod OK "Mokro" najbolji bio kapiten Milošević Nikola.