Peti meč bez gola

trebinje, 27.02.2011. Fudabaleri Leotara su juče pred malobrojnom publikom na svom stadionu na Policama u veoma bitnom meču u nastavku prvenstva Premijer lige BiH remizirali sa ekipom Rudara iz Prijedora rezultatom 0:0.

110227-ribari-kosarka-fudbal_176

U prvom poluvremenu viđena je dosta agresivna igra Leotara, ali opet bez realizacije. U par navrata bilo je odlčnih šuteva na gol golmana gostiju Tripića, koji je odlično reagovao. Do samog kraja meča bilo je povuci potegni, šanse, polušanse na obje strane i na kraju samo bod za Trebinjce. Leotar se sad nalazi na 11. mjestu sa 21. bodom, dok je ekipa Rudara na 8. sa 22.

Leotar svoj sledeći prvenstveni meč igra 4. marta u Sarajevu protiv ekipe Olimpika, koji takođe ima 21. bod i nalazi se na 10. mjestu.