Leotar - Crvena Zvezda 1:1 (0:1)

Trebinje, 27.02.2011. Za razliku od jučerašnjeg izdanja Leotara može se reći da je danas na stadionu na Policama pred oko 6.000 ljubitelja fudbala viđena potpuno druga igra, gdje se uopšte nije mogla uočiti razlika između velike Crvene Zvezde i domaćeg Leotara.

110227-leo-zvezda_043

Viđena je odlična fudbalska predstava u kojoj je Leotar na samom startu zaprijetio šutem Delića, ali Stamenković je bio na mjestu. Poslije toga još šansi i polu šansi za Leotar, sve do 33 minuta kada je nespretnom reakcijom golmana domaćih Milenkovića, centrirana lopta iskliznula iz ruku na koju je natrčao Kaluđerović i postigao gol za 0:1. Poslije toga Leotar dodaje gas i pravi pritisak,zatim Spajić uvodi pojačanje, Cezara Kanaria koji u 80 minut postiže svoj debitantski gol u dresu Leotara i poravnava rezultat na 1:1, što je i bio krajnji rezultat meča.

U desetoj minuti utakmice napravljena je kratka pauza koja je iskorišćena za mali svečani čin gdje se dugogodišnji stoper Leotara Predrag Vukićević oprostio od aktivnog igranja fudbala i nastavio karijeru kao trener.

110227-leo-zvezda_125

110227-leo-zvezda_069

110227-leo-zvezda_073

Pred sam početak meča prisutnima se obratio Mario Gudelj,  otac malog Ognjena Gudelja zbog koga je i organizovan današnji meč koji je svim prisutnim od srca zahvalio na ukazanoj pomoći.

110227-leo-zvezda_264

Predsjednik FK Leotara Luka Petrović uručio je poklon predsjedniku Zvezde Vladanu Lukiću u znak dugogodišnje saradnje.

110227-leo-zvezda_062

"Iako sam se pred meč raspitivao za igru Leotara za koju sam čuo da nije baš na zavidnom nivou u ovom trenutku, danas sam se razuvjerio i vidio potpuno drugu sliku. Leotar je odlična ekipa čvrsta i borbena, ali izgleda da imamo isti problem, a to je realizacija pred golom na kojoj ću morati još da radim. Zadovojan sam prijatnom atmosferom i ljubaznim gostoprimstvom, tako da kada god budemo imali priliku vrlo rado ćemo opet doći u Trebinje", rekao je za Lokoportal šef stručnog štaba Zvezde Robert Prosinečki.