Leotar nadigrao Brčko Zdravlje

Futsaleri Leotara nadigrali su večeras u Trebinju u okviru drugog kola Prve lige Republike Srpske ekipu Brčko Zdravlje rezultatom 6:2.

211107 kmf

Do druge pobjede u sezoni igrali Leotara došli su agresivnom igrom i visokom odbranom. Prvo poluvrijeme utakmice u Bregovima proteklo je u terenskoj dominaciji domaćih, ali na golu Leotara nalazio se, večeras raspoloženi, Irinej Đurić koji je sjajnim intervencijama zaustavljao nalete Brčaka. Leotar prvi dolazi do prednosti preko Nemanje Čečura, zatim gosti brzim konta napadima preokreću na 2:1. Domaći se poslije tajm-auta konsoliduju i preko Milojevića i Begenišića vrlo brzo vraćaju rezultatsku prednost na svoju stranu i sa prednošću od jednog gola odlaze na poluvrijeme (3:2).

Drugo poluvijeme je proteklo u znaku samo jedne ekipe, kada gosti sa kratkom klupom nisu mogli da zaprijete ni sa pet igrača u terenu. Čečur se još jednom upisao u listu streleca, a mrežu Brčaka su tresli kapiten Miljan Vico i Nemanja Vujović.

KMF LEOTAR - KMF BRČKO ZDRAVLJE 6:2 (3:2)

SD Miloš Mrdić Gledalaca 60.

Leotar: Đurić, Milojević 1, Čečur 2, Begenišić, Samardžić, Milošević, Muratović, Aćimović, Goran Miladinović, Vujović 1, Vico 1, Gradimir Miladinović. Trener: Dragan Spaić.

Brćko Zdravlje: Bećirović 1, Mitrović 1, Krsmanović, Radić, Vujić, Salkanović, Dodić, Hazmabegović. Trener: Zdravko Vujić.

U narednom kolu Leotar putuje u Trnovo kod ekipe Željeznica.