Veležu bodovi u Trebinju

Fudbaleri Leotara poraženi su danas u Trebinju od ekipe Veleža iz Mostara rezultatom 3:1, poluvrijeme 1:1 u utakmici 18. kola Premijer lige BiH.

211127 fudbal

Zasluženo, igrajući mnogo bolje tokom cijelog meča Mostarci su ostvarili ubjedljivu pobjedu. Trebinjci su došli u vođstvo u 18. minutu golom Maksimovića iz jedanaesterca, a dok se radost nije ni stišala, radovali su se gosti. Vlastitu mrežu pogodio je fudbaler Leotara Perišić. U drugom poluvremenu gosti su bili mnogo bolji i golovima Zajmovića i Pršeša stigli do važne pobjede.

Utakmica je odigrana po izuzetno teškom, vodom natopljenom i blatnjavom terenu na Policama.

U narednom kolu, Leotar će igrati protiv Zrinjskog u Mostaru, a Velež će gostovati protiv Sarajeva. (Hercegspoort/Lokoportal)