170901 best baner 200601 market99 baner

  • 150123 baner apis3
  • 150123 baner apis2
  • 150123 baner apis1

200701 banerosandic

210401 petijevic baner

220201 luxtravel baner
 
 
 
 
Vijesti Trebinje

Božićni turnir u Trebinju ulazi u završnu fazu

Večeras je u Sportskoj dvorani u Bregovima nastavljena grupna faza tradicionalnog Božićnog turnira u malom fudbalu.

220104 vido

U prvom meču u seniorskoj konkurenciji ekipa Hrupjela je bila ubjedljiva protiv Doma učenika, a siguran prolaz u četvrtfinale Hrupjelčani su slavili rezultatom 7:4.

HRUPJELA“ – „DOM UČENIКA“ (grupa D) (5:0) 7:4 

Prvi meč u konkurenciji veterana pripao je ekipi Kastel iz Nikšića, a Crnogorci su sa 2:1 savladali ekipu Gučine koja je završila takmičenje na ovom turniru.

GUČINA – КASTEL Nikšić (veterani A) (0:1) 1:2

Ekipa Dekor Iva iz Nikšića dobila je tri boda, ovaj put bez borbe, jer im na okršaj nije izašla ekipa Elektroprivrede CG.

Dekor „IVA“ Nikšić – „ELEКTROPRIVREDA CG“ (grupa B) 3:0 (službeno)

Gornja Hrupjela su potpuno nadigrala ekipu Vujaš iz Bileće rezultatom 5:3.

VUJAŠ“ Bileća – „GORNJA HRUPJELA“ (grupa A) (0:2) 3:5

Najviše uzbuđenja večeras donio je duel između Gorice i ekipe No-Mi iz Bileće. Puna dvorana je uživala u sjajnim akcijama, potezima, golovima i odbranama. Meč pun naboja i rezultatskih preokreta pripao je Bilećanima koji su u posljednjim sekundama postigli pobjedonosti gol.

GORICA“ – „NO-MI“ Bileća (grupa B) (1:2) 4:5

U posljednjoj večerašnjoj utakmici sastali su se veterani Lumas i WWin. WWin je slavio rezultatom 5:2

Лумас Никшић - Ввин Невесиње (0:2) 2:5

Polako se bližimo završetku turnira, a na listi najboljih strijelaca trenutno se nalaze Milošević i Gosto sa po 6 golova, u trci su još Vico, Vujović, Janjoš...

Ostao je još jedan takmičarski dan grupne faze, a sigurni četvrtfinalisti kod seniora su Bemix i Gornja Hrupjela iz grupe A, No-Mi i Dekor Iva iz grupe B, WWin Nevesinje i Baćević Doo iz grupe C i Hrupjela koja čekaju pobjednika iz sutrašnjeg meča Young boys i Vinogradi iz grupe D.

Kod veterana u četvrtfinalu su Bemix i Kastel iz grupe A i WWin Nevesinje i Lumas Nikšić iz grupe B.

04.01.2022. (Utorak)

18:00 „BREGOVI“ – „BEMIКS“ (grupa A)
19:00 „YOUNG BOYS“ Plužine – „VINOGRADI“ (grupa D)
20:00 DOO „BAĆEVIĆ“ Nikšić – „NEVESINJE“ (grupa C)

 05.01.2022. (Srijeda) ¼ finala

19:00 A1 – B2 (1)
20:00 A2 – B3 (veterani)
21:00 B1 – A2 (2)

08.01.2022. (Subota) ¼ finala

19:00 C1 – D2 (3)
20:00 B2 – A3 (veterani)
21:00 D1 – C2 (4)

10.01.2022. (Ponedjeljak)
Polufinalne utakmice

12.01.2022. (Srijeda)
Finalne utakmice