Pogledajte ko su prvi polufinalisti Božićnog turnira

Kao što je i bilo za očekivati završnica tradicionalnog Božićnog turnira donijela je dosta uzbuđenja, lijepih akcija, golova, a sa druge strane fer i korektne igre učesnika.

220105 novo

Sportsko veče otvorio je duel branioca titule Bemix i ekipe No-Mi iz Bileće. Bilećani su potpuno nadigrali Bemix rezultatom 6:2. Trebinjci večeras jednostavno nisu imali rješenje sa ekipu iz Bileće koja je zasluženo slavila pobjedu.

BEMIX - NO-MI (0:2) 2:6

U četvrtfinalnom meču veterana sastale su se svije prijateljske ekipe Kastel iz Nikšića i Lokoportal. Nikšićani su slavili rezulttom 7:3. Branioci titule su se oprostili od daljeg takmičenje.

KASTEL - LOKOPORTAL (4:1) 7:3

Najviše uzbuđenja na današnjim mečevima publika je mogla da vidi u trećoj utakmici dana između ekipa Dekor Iva i Gornja Hrupjela. Prvo poluvrijeme je bilo krajnje neizvjesno i uzbudljivo, ali je ipak završeno samo sa jednim pogotkom i to za Trebinjce. U nastavku meča Gornja Hrupjela pojačavaju ritam igraju požrtvovano i predano što donosi rezulate. Igrač utakmice Novo Milošević postiže i 7 gol na turniru i na dobrom je putu da bude najbolji strijelac takmičenja.

DEKOR IVA - GORNJA HRUPJELA (0:1) 1:4

U konkurenciji seniora u polufinale su se dakle plasirali No-Mi i Gornja Hrupjela, a kod veterana Kastel Nikšić.

Slijedi pauza za Badnji dan i Božić, a takmičenje se nastavlja u subotu po sledećem rasporedu:

08.01.2022. (Subota) ¼ finala

19:00 DOO „BAĆEVIĆ“ Nikšić - „YOUNG BOYS“ Plužine
20:00 – „LUMAS“ Nikšić - „GUČINA“ (vetarani)
21:00 „HRUPJELA“ - WWIN MDM „NEVESINJE“

Polufinalni mečevi su na programu 10. januara, a finalni 12. januara 2022. godine.