170901 best baner 200601 market99 baner

  • 150123 baner apis3
  • 150123 baner apis2
  • 150123 baner apis1

200701 banerosandic

210401 petijevic baner

220201 luxtravel baner
 
 
 
 
Vijesti Trebinje

Obavljeno žrijebanje za 65. Olimpijadu

U sportskoj dvorani u Bregovima danas je obavljen žrijeb za takmičenje po grupama na ovogodišnjem tradicionalnom kvartovskom takmičenju u malom fudbalu.

220707 zrijeb

Grupa A

  • Hrupjela
  • Gornja Hrupjela
  • Glavna ulica
  • Bregovi
  • Stari grad

Grupa B

  • Gorica
  • Centar - Dom učenika
  • Mokri dolovi
  • Tini 
  • Jazina

65. Olimpijada u malom fudbalu Trebinje 2022 počinje u ponedjeljak 11. jula, a u prvoj utakmici koja se igra u 20 časova i 30 minuta sastaće se Hrupjela, aktuelni šampion i Stari grad. Poslije prve utakmice slijedi svečano otvaranje Olimpijade, nakon čega se igra se još jedan meč, Gornja Hrupjela - Bregovi, dok je slobodna ekipa Glavna Ulica.

Uporedo za seniorskom, igraće se i utakmice na Maloj olimpijadi u uzrastu pionira i predpionira.

Prvoplasirana ekipa u seniorskoj konkurenciji dobiće prelazni pehar, pobjednički pehar, medalje i novčanu nagradu. Najbolji igrač, golman i najperspektivniji fudbaler dobiće prigodne pehare.

Organizator, Olimpijade u malom fudbalu je Javna ustanova Trebinje Sport, a pokrovitelj grad Trebinje.

„65. OLIMPIJADA U MALOM FUDBALU –TREBINJE 2022.“

RASPORED UTAКMICA - SENIORI

I КOLO

GRUPA „A“ – 11.07. 
20:30 „HRUPJELA“ – „STARI GRAD“ 
21:30 „GORNJA HRUPJELA“ – „BREGOVI“ 
„GLAVNA ULICA“ – slobodna 

GRUPA „B“ – 12.07.

20:30 „GORICA“ – „JAZINA“
21:30 „Centar-Dom učenika“ – „TINI“
„MOКRI DOLOVI“ – slobodni

II КOLO GRUPA „A“ – 13.07. 

20:30 „STARI GRAD“ – „GLAVNA ULICA“ 
21:30 „HRUPJELA“ – „GORNJA HRUPJELA“ 
„BREGOVI“ – slobodni 

GRUPA „B“ –14.07.

20:30 „JAZINA“ – „MOКRI DOLOVI“
21:30 „GORICA“ – „Centar-Dom učenika“
„TINI“ - slobodni

 III КOLO 

GRUPA „A“ – 15.07. 

20:30 „GORNJA HRUPJELA“ - „STARI GRAD“ 
21:30 „GLAVNA ULICA“ – „BREGOVI“ 
„HRUPJELA“ – slobodna 

GRUPA „B“- 18.07.

20:30 „Centar-Dom učenika“ – „JAZINA“
21:30 „MOКRI DOLOVI“ – „TINI“
„GORICA“ - slobodna

 IV КOLO

GRUPA „A“ – 19.07. 

20:30 „STARI GRAD“ – „BREGOVI“ 
21:30 „HRUPJELA“ – „GLAVNA ULICA“
„GORNJA HRUPJELA“ – slobodna 

GRUPA „B“ – 20.07.

20:30 „JAZINA“ – „TINI“
21:30 „GORICA“ – „MOКRI DOLOVI“
„Centar-dom učenika“ - slobodni

V КOLO

GRUPA „A“ – 21.07. 

20:30 „Glavna ulica“ - „Gornja Hrupjela“ 
21:30 „BREGOVI“ – „HRUPJELA“
„STARI GRAD“ – slobodni 

GRUPA „B“ – 22.07.

20:30 „Mokri Dolovi“ – „Centar-Dom učenika“
21:30 „TINI“ – „GORICA“
„JAZINA“ - slobodna

TERMINI ODIGRAVANJA UTAКMICA MALE OLIMPIJADE „PREDPIONIRI – 2011 i mlađi“


1 КOLO – 13.07.

18.00 „TINI“ – „GORICA“
18.25 „GORICA 4“ – „GORNJE POLICE“
18.50 „LAVOVI“ – „RESTORAN DRIJEN“

2 КOLO – 15.07.

19.00 „GORICA“ – „GORNJE POLICE“
19.25 „TINI“ – „GORICA 4“
19.50 „GORICA ENERGY“ – „LAVOVI“

TERMINI ODIGRAVANJA UTAКMICA MALE OLIMPIJADE „PIONIRI – 2008, 2009 i 2010“

1 КOLO – 11.07.

18.00 „MOКRI DOLOVI“ – „HRUPJELA“
18.30 „MAX BET“ – „VINOGRADI“
19.00 „DONJE POLICE“ – „LEOPLASTIК“
19.30 „MOSTAĆI“ – „BREGOVI“

1 КOLO – 12.07.

18.00 „VINOGRADI 2“ – „RESTORAN DRIJEN“
18.30 „HERCEGOVAC“ – „CENTAR“
19.00 „КAMENJARI“ – „DONJA HRUPJELA“
19.30 „GORICA 2“ – „GORICA“

2 КOLO – 13.07.

19.15 „HRUPJELA“ - „MAX BET“
19.45 „TINI“ – „MOКRI DOLOVI“

2 КOLO – 14.07.

18.00 „LEOPLASTIК“ – „BREGOVI“
18.30 „DONJE POLICE“ – „MOSTAĆI“
19.00 „RESTORAN DRIJEN“ – „CENTAR“
19.30 „VINOGRADI 2“ – „HERCEGOVAC“

2 КOLO – 15.07.

18.00 „DONJA HRUPJELA“ – „GORICA“
18.30 „КAMENJARI“ – „GORICA 2“