170901 best baner 200601 market99 baner

  • 150123 baner apis3
  • 150123 baner apis2
  • 150123 baner apis1

200701 banerosandic

210401 petijevic baner

220201 luxtravel baner
 
 
 
 
Vijesti Trebinje

Tradicija se nastavlja - Večeras počinje 65. Olimpijada u Trebinju

Utakmicama prvog kola grupe A grupe večeras u Trebinju počinje Olimpijada u malom fudbalu, tradicionalno kvartovsko takmičenje koje se održava preko šest decenija.

210806 olimpijada64

 Na ovogodišnjoj 65. Olimpijadi učestvuje deset malofudbalskih ekipa u konkurenciji seniora, podijeljenih u dvije grupe. 

Svečano otvaranje Olimpijade zakazano je za 20 časova, nakon čega će biti odigrane dvije utakmice prvog kola Grupe A.

U 20 časova i 30 minuta sastaće se Hrupjela - aktuelni šampion i Stari grad, a nakon toga Gornja Hrupjela i Bregovi, dok je slobodna ekipa Glavna Ulica.

Grupa A

Hrupjela
Gornja Hrupjela
Glavna ulica
Bregovi
Stari grad

Grupa B

Gorica
Centar - Dom učenika
Mokri dolovi
Tini
Jazina

Uporedo za seniorskom, igraće se i utakmice na Maloj olimpijadi u uzrastu pionira i predpionira, a njihovi mečevi se igraju u ranijim terminima od 18 časova.

Prvoplasirana ekipa u seniorskoj konkurenciji dobiće prelazni pehar, pobjednički pehar, medalje i novčanu nagradu. Najbolji igrač, golman i najperspektivniji fudbaler dobiće  pehare.

Organizator, Olimpijade u malom fudbalu je Javna ustanova Trebinje Sport, a pokrovitelj grad Trebinje.

„65. OLIMPIJADA U MALOM FUDBALU –TREBINJE 2022.“

RASPORED UTAКMICA - SENIORI

I КOLO

GRUPA „A“ – 11.07.

20:30 „HRUPJELA“ – „STARI GRAD“
21:30 „GORNJA HRUPJELA“ – „BREGOVI“
„GLAVNA ULICA“ – slobodna

GRUPA „B“ – 12.07.

20:30 „GORICA“ – „JAZINA“
21:30 „Centar-Dom učenika“ – „TINI“
„MOКRI DOLOVI“ – slobodni

II КOLO GRUPA „A“ – 13.07.

20:30 „STARI GRAD“ – „GLAVNA ULICA“
21:30 „HRUPJELA“ – „GORNJA HRUPJELA“
„BREGOVI“ – slobodni

GRUPA „B“ –14.07.

20:30 „JAZINA“ – „MOКRI DOLOVI“
21:30 „GORICA“ – „Centar-Dom učenika“
„TINI“ - slobodni

TERMINI ODIGRAVANJA UTAКMICA MALE OLIMPIJADE „PREDPIONIRI – 2011 i mlađi“

1 КOLO – 13.07.

18.00 „TINI“ – „GORICA“
18.25 „GORICA 4“ – „GORNJE POLICE“
18.50 „LAVOVI“ – „RESTORAN DRIJEN“

2 КOLO – 15.07.

19.00 „GORICA“ – „GORNJE POLICE“
19.25 „TINI“ – „GORICA 4“
19.50 „GORICA ENERGY“ – „LAVOVI“

TERMINI ODIGRAVANJA UTAКMICA MALE OLIMPIJADE „PIONIRI – 2008, 2009 i 2010“

1 КOLO – 11.07.

18.00 „MOКRI DOLOVI“ – „HRUPJELA“
18.30 „MAX BET“ – „VINOGRADI“
19.00 „DONJE POLICE“ – „LEOPLASTIК“
19.30 „MOSTAĆI“ – „BREGOVI“

1 КOLO – 12.07.

18.00 „VINOGRADI 2“ – „RESTORAN DRIJEN“
18.30 „HERCEGOVAC“ – „CENTAR“
19.00 „КAMENJARI“ – „DONJA HRUPJELA“
19.30 „GORICA 2“ – „GORICA“

2 КOLO – 13.07.

19.15 „HRUPJELA“ - „MAX BET“
19.45 „TINI“ – „MOКRI DOLOVI“

2 КOLO – 14.07.

18.00 „LEOPLASTIК“ – „BREGOVI“
18.30 „DONJE POLICE“ – „MOSTAĆI“
19.00 „RESTORAN DRIJEN“ – „CENTAR“
19.30 „VINOGRADI 2“ – „HERCEGOVAC“

2 КOLO – 15.07.

18.00 „DONJA HRUPJELA“ – „GORICA“
18.30 „КAMENJARI“ – „GORICA 2“