230816 baner dineco 650x170 05
230601 anis rentacar baner

200601 market99 baner

220201 luxtravel baner

Vijesti Trebinje

ALO TAXI zapošljava, nudimo TI SEZONSKI, DOPUNSKI ili STALNI posao. Ti biraš šta ti odgovara!

Zbog proširenja poslovanja i stalnog unapređenja kvaliteta usluga, ALO TAXI Trebinje poziva sve zainteresovane da "postanu dio Alo tima".

220715 alotaxi

PRIJAVI SE ZA VOZAČA TAXI VOZILA

"Apliciraj za posao i postani dio porodice"

OPIS POSLA:

Prijem i obrada vožnji;
Prevoz stranki na željenu destinaciju;
Komunikacija sa strankama;
Praćenje stanja vozila;
Održavanje higijene vozila.

POTREBNI USLOVI:

Zdravstvena sposobnost;
Vozačka dozvola B kategorije;
Višegodišnje vozačko iskustvo, sa dobrim poznavanjem grada;
Spremnost na timski rad;
Odgovornost, komunikativnost i kultura u ophođenju;
Minimalno srednjoškolsko obrazovanje.

Prednost imaju osobe srednje životne dobi, koje su u potrazi za stalnim zaposlenjem, kao i osobe sa poznavanjem engleskog jezika.

NUDIMO:

- Sigurnost radnog mjesta;
- Redovnu platu;
- Stimulativna primanja;
- Rad u modernom poslovnom i ugodnom okruženju;
- Rad u kompaniji u kojoj se prepoznaje i nagrađuje timski rad, ali i doprinos pojedinca;
- Mogućnost napredovanja u administrativni sektor.

Organizovana je obuka za rad vozača koji uđu u uži izbor, što podrazumijeva i dodatno upoznavanje grada.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Vaš Alo Taxi.