Leotar izrešetao mrežu Krivaje

Žestoko su momci iz Trebinja otvorili utakmicu u velikoj želji da se pobijedi nakon nekoliko neugodnih poraza.

230331 rukometasi

Rukometaši Leotara su nakon sjajnog starta iz minuta u minut pojačavali ritam, rešetali mrežu gostiju i na kraju ubjedljivo trijumfovali rezultatom 36:27.

Publika je uživala tokom cijele utakmice i nije štedila dlanove da podrži svoje ljubimce, koji su u u jednom momentu imali čak 11 golova prednosti. Meč je dobijen sjajnom odbranom i ubojitim kontranapadima. Pohvale idu i na račun golmana domaćih Miloša Kneževića koji se danas razbranio i davao sjajne lopte za kontre. Najefikasniji u pobjedničkoj ekipi je bio Nemanja Dimitrijević sa 10 golova.

Leotar: Knežević, Savović, Anđušić, Veraja 1, Arizanović 5, Ninković, Milojević 3, Parežanin 1, Stanković 6, Ratković 4, Todorov, Petrović, Uljarević 2, Mićević, Smajilbegović 4, Dimitrijević 10.

Krivaja: Omerović, Hamurović, Amitović 3, Bašić 4, Ćosić, Mehić 1, Sinanović 1, Sušić, Hasanović, Torlaković 2, Telalović 4, Previšić 3, Čolaković 3, Abdurahmanović 6, Avdić, Hadžihasić.

RK LEOTAR - RK KRIVAJA 36:27 (18:9)

SD Miloš Mrdić Gledalaca 310. Sudije: Hrstić/Rašić. Delegat: Raić M.

U narednom kolu Leotar putuje u Živinice kod ekipe Konjuh.