Članovi Bokserskog kluba “Pitbul Leotar” iz Trebinja osvojili su dvije zlatne i jednu srebrenu medalju na prvenstvu Srpske u Olimpijskom boksu, koje je održano u Banja Luci u dvorani “Obilićevo”.
Lidija Šošo je u svojoj kategoriji savladala protivnicu prekidom u prvoj rundi i tako osvojila zlatnu medalju u aposlutnoj kategoriji za kadete, dok je Milica Milošević do zlata došla nakon dvije borbe. Iako cijelu kategoriju iznad svoje Milica je ekspresno deklasirala protivnice u prvim razmjenama i prekidima osvojila zlatnu medalju.
Milica je ujedno proglašena i najboljom kadetkinjom na prvenstvu. Ona je do sada imala tri borbe i sve tri je završila prekidima u prvim rundama.
Matija Ambulija je izgubio u finalnom meču protiv jakog i iskusnog protivnika, ali dokazao da uvijek na borbu izlazi ozbiljno i odlučno, čak i protiv najjačih.
Organizator prvenstva bio je Bokserski savez Republike Srpske.