Leotar rasturio Zrinjski

Leotar je u prvom poluvremenu bio bolja ekipa od Zrinjskog. Ekipa iz Trebinja je igrala čvrsto i konstantno je prijetila gostima iz Mostara.

U prvom poluvremenu Stojanović je imao nekoliko odličnih prilika da dovede Leotar u vodstvo, ali mu to nije pošlo za rukom. Domaći su terensku nadmoć iskoristili u 31 minuti kada je za vodstvo Leotara pogodio Marjanović. To je ujedno bio rezultat prvog poluvremena. U nastavku utakmice za drugi gol Trebinjaca se pobrinuo Lekić u 56. minuti susreta. Treći gol je djelo Marjanovića koji je svoj drugi pogodak postigao u 62. minuti. Zrinjski je uspio smanjiti rezultat u 72. minuti, a strijelac je bio Dragičević. No, to je bilo sve od Zrinjskog jer je Leotar došao do četvrtog gola u 81. minuti preko Rajovića. Domaći su slavili rezultatom 4:1. Sve čestitke novom treneru, Draganu Spajiću Krcku.

Na Policama je bilo oko 700 domaćih navijača, kao i 50-tak gostujućih navijača koji su čitavu utakmicu vatreno bodrili svoj klub.