Leotar "preslušao" Čelik

Trebinje, 18.10.2010. U SD Miloš Mrdić pred oko 1000 gledalaca sinoć u okviru 6 kola Prve Lige BiH, domaći KK "SL IAT Leotar" žargonski rečeno preslušao KK "Čelik" iz Zenice sa 83:48.

Po svemu sudeći KK Čelik nije baš izabrao svoj dan za dvoboj sa fenomenalnim "Alatničarima", koji po svemu sudeći, a obazirući se na prošla 3 kola nemaju dostojnog protivnika, jer kako do sad rezultati pokazuju da igraju na strani ili kod kuće, svejedno je. Od samog početka Leotar je pokazao motiv za pobjedom, što se i na kraju ispostavilo.

U prvoj četvrtini rezultat je bio udvostručen, domaćin je vodio sa 22:12, što je bila slika i za dalji tok meča. Rezultat druge četvrtine, opet ista slika 25:13, treća četvrtina nešto manja prednost, ali ipak 6 razlike, 16:10 i kraj utakmice i 4 četvrtina, 20:13 za konačan rezultat od 83:48.

U sledećem kolu Leotar se sastaje sa KK "Kakanj" 20.12.2010. u 18 časova u Kaknju.