Bileća: KMF Hercegovac ušao u Super ligu

Bileća, 17.12.2010. Spuštena je zavjesa na futsal takmičenje u Prvoj ligi Republike Srpske. KMF Hercegovac postao je prvak grupe „Istok" i od sljedeće sezone takmičiće se u višem rangu, Super futsal ligi Republike Srpske.

101217-kmf-herc

Klub malog fudbala koji je osnovan prošle godine i koji je prethodne sezone zauzeo posljednje mjesto u svojoj grupi, ove sezone na „istoku" okitio se titulom prvaka. U konkurenciji Nevesinja, Brčkog Zdravlja i Glasinca, Hercegovac je na šest odigranih susreta osvojio 12 bodova, dva više od svog pratioca Nevesinja.

Ekipa iz Bileće tokom prvenstva ostvarila je četiri pobjede i dva puta pretrpjela poraze, postigla 23, a primila 18 golova. (RS-sport)

Trener šampionske ekipe Hercegovca bio je Zoran Vukoje, a među igračima nalaze se Milorad Ćalasan, Vladimir Samardžić, Vladimir Tabaković, Milosav Dangubić, Krsto Denda, Miloš Mirković, Milan Tomašević, Siniša Milović, Rajko Komnenić, Nikola Savanović i Vladimir Milidragović.