170901 best baner 200601 market99 baner

  • 150123 baner apis3
  • 150123 baner apis2
  • 150123 baner apis1

200701 banerosandic

210401 petijevic baner

210601 kodnonana baner copy
 
 
 
 
Vijesti Trebinje

Plivačima PVK Leotar 14 medalja na takmičenju "Mlade nade 2021" u Nikšiću

Članovi Plivačkog vaterpolo kluba Leotar osvojili su 14 medalja na Međunarodnom plivačkom mitingu "Mlade nade 202 “ u Nikšiću koji se održao proteklog vikenda u organizaciji Plivačkog vaterpolo kluba Nikšić.

210607 pvkleotar

Plivači plivačkog vaterpolo kluba Leotar osvojili su četrnaest medalja od čega je 3 zlatne, 3 srebrne i 8 bronzanih medalja.

Zlatne medalje osvojili su: Filip Jokanović u disciplini 50 metara prsno, Veljko Jovanović u disciplini 50 metara leđno i Marija Kurtović u disciplini 50 metara prsno.

Srebrne medalje osvojili su: Luka Ratković u disciplini 50 metara leđno i Marija Kurtović u disciplinama 50 metara slobodno i 50 metara delfin.

Bronzane medalje osvojili su: Veljko Jovanović u disciplinama 50 metara slobodno i 50 metara prsno, Sergej Jokanović u disciplini 50 metara prsno, Nikola Vujović u disciplini 50 metara delfin, Lara Pujić u štafeti 4 x 50 metara slobodno, Kristina Turnić u štafeti 4 x 50 metara slobodno, Tatjana Pelkić u štafeti 4 x 50 metara slobodno i Helena Jovanović u štafeti 4 x 50 metara slobodno.

PVK Leotar predstavljali su sledeći plivači: Veljko Jovanović, Filip Jokanović, Nikola Vujović, Milan Bajčetić, Matija Jovanović, Luka Ratković, Nikola Bubalo, Ivan Kurtović, Jelena Prelević, Marija Ribar, Lena Radulović, Petar Popara, Elena Škoro, Helena Jovanović, Bojana Popović, Lidija Bajčetić, Marija Kurtović, Tijana Hamović, Kristina Turnić, Lara Pujić, Viktorija Tubić, Anđela Milojević, Tatjana Pelkić, Sara Ratković, Aleksej Ristić, Momčilo Radović, Đorđe Grubač, Luka Berak, Rastko Andrić, Matija Tarailo, Uroš Kovačina, Andrej Ćuzulan, Mihailo Bodiroga, Ognjen Kapor, Aleksej Kapor, Sara Ratković, Miloš Tarana, Sergej Jokanović, Nikola Begenišić, Sergej Begenišić, Aleksa Škoro, Andrej Milivojević, Radomir Popović, Lazar Radović, Vito Koprivica, Vladan Lojpur, Radivoje Koprivica, Uroš, Ratković, Uroš Dursun, Filip Milivojević, Nikola Bubalo, Sergej Džonlez, Damjan Bokun, Stefan Ratković, Luka Đurić, Vasilije Đuzelović.

Na ovom takmičenju učestvovalo je 12 klubova iz Crne Gore, Federacije Bosne i Hercegovine i Republike Srpske, sa 368 takmičara od čega je 224 u muškoj i 144 u ženskoj konkurenciji.