AMKK Leotar slavio pobjedu na Auto slalomu u Sarajevu

U Istočnoj Ilidži juče je drugi put po redu održana trka – Auto-moto slalom, disciplina A-09, koju organizuje Auto-karting klub „Magnum“ iz ovog grada.

210801 amkkleo

Prema zbirnim rezultatima, odnosno po broju osvojenih medalja AMKK Leotar je ostvario najbolji plasman u veoma jakoj konkurenciji, a njegovi vozači su još jednom dokazali da im nema ravnih na ovim prostorima. Drugo mjesto zauzeto je domaćin AKK Magnum, a treće AMD Laktaši.

U seriji 1 Miloš Lečić zauzeo je prvo mjesto, a Igor Milutinović je bio drugi. U seriji 2 Drago Pikula osvojio je 3 mjesto. U seriji Sprint 5 Saša Vujičić osvojio je 3 mjesto, u seriji Sport 7 Mirko Ateljević je osovjio 1 mjesto, dok je u Seriji Sport 8 Vučko Bašić uzeo 1 mjesto. U generalnom plasmanu Vučko Bašić osvojio je prvo mjesto, a Mitar Nedić sport 8 treće mjesto.