170901 best baner 200601 market99 baner

  • 150123 baner apis3
  • 150123 baner apis2
  • 150123 baner apis1

200701 banerosandic

210401 petijevic baner

211008 divlja ruza baner final
 
 
 
 
Vijesti Trebinje

Plivači Leotara višestruki prvaci i viceprvaci Republike Srpske

U organizaciji Plivačkog saveza Republike Srpske 16. i 17. oktobra u Banjaluci održano je Ljetno republičko prvenstvo u plivanju.

211018 plivaci

Plivački vaterpolo klub Leotar osvojio je ekipno prvo mjesto u kategoriji mlađih pionira, drugo mjesto u ekipnom plasmanu osvojio je u kategorijama pionira, kadeta, omladinaca i u apsolutnoj kategoriji.

U kategoriji mlađih pionira, mjesto Prvaka Republike Srpske pripalo je Nikoli Bubalu u disciplinama 50 metara delfin, Mariji Kurtović u disciplinama 50 metara delfin, 50 metara slobodno, 50 metara prsno, 200 metara slobodno, 50 metara leđno i 100 metara slobodno, Lidiji Bajčetić u disciplini 100 metara prsno i 200 metara prsno i Ivanu Kurtoviću u disciplini 100 metara delfin.

Štafeta za djevojčice 4 x 50 metara slobodno u kategoriji mlađih pionira u sastavu: Lidija Bajčetić, Tijana Hamović, Marija Kurtović i Bojana Popović.
Štafeta za dječake 4 x 100 metara slobodno u sastavu: Marko Grgurević, Uroš Ratković, Nikola Bubalo i Damjan Bokun.
Štafeta za djevojčice 4 x 100 slobodno u sastavu: Lena Radulović, Lidija Bajčetić, Marija Kurtović i Ines Radulović.
Štafeta za dječake 4 x 50 mješovito u sastavu : Damjan Bokun, Luka Đurić, Milan Bajčetić i Ivan Kurtović.Štafeta za djevojčice 4 x 50 mješovito u sastavu : Ines Radulović, Lena Radulović, Marija Kurtović i Lidija Bajčetić.

U kategoriji pionira, mjesto Prvaka Republike Srpske pripalo je Sari Ratković u disciplinama 100 metara leđno, 50 metara slobodno, 200 metara leđno, 50 metara leđno i 100 metara slobodno, Luka Šupić u disciplini 100 metara prsno, Igor Radulović u disciplini 50 i 200 metara prsno, Andrej Milivojević u disciplini 1500 metara slobodno. Štafeta za dječake 4 x 200 slobodno u sastavu : Luka Šupić, Radivoje Koprivica, Andrej Milivojević i Igor Radulović u kategoriji pionira i u apsolutnoj kategoriji.

U kategoriji kadeta, mjesto Prvaka Republike Srpske pripalo je Kristini Turnić u disciplinama 50 metara delfin, 50 metara slobodno, 200 metara leđno, Heleni Jovanović u disciplini 400 metara slobodno, Lari Pujić u disciplinama 100 metara prsno, 50 i 200 metara prsno, Filip Jokanović u disciplini 100 metara leđno.

Štafeta za djevojčice 4 x 200 slobodno u sastavu: Helena Jovanović, Lara Pujić, Tatjana Pelkić i Kristina Turnić.
Štafeta za djevojčice 4 x 100 mješovito u sastavu: Helena Jovanović, Lara Pujić, Tatjana Pelkić i Kristina Turnić.
Štafeta za djevojčice 4 x 100 slobodnoo u sastavu: Helena Jovanović, Lara Pujić, Tatjana Pelkić i Kristina Turnić.

U kategoriji omladinaca, mjesto Prvaka Republike Srpske pripalo je Veljku Jovanoviću u disciplinama 50 metara slobodno, 50 i 200 metara leđno, Vladimiru Grgureviću u disciplini 100 metara prsno i Sari Ratković u disciplini 50 i 200 metara prsno.

U apsolutnoj kategoriji, mjesto Prvaka Republike Srpske pripalo je Heleni Jovanović u disciplini 400 metara slobodno, Sari Ratković u disciplini 400 metara slobodno i 100 metara leđno, Kristini Turnić u disciplini 200 metara leđno i Veljku Jovanoviću u disciplini 50 metara leđno.

U kategoriji mlađih pionira, mjesto Viceprvaka Republike Srpske pripalo je Milanu Bajčetiću u disciplinama 50 metara delfin, 50 metara slobodno, 200 metara leđno i 100 metara slobodno, Lidiji Bajčetić u disciplini 50 metara delfin, Marku Grgureviću u disciplini 50 metara prsno, Ines Radulović u disciplinama 100 i 200 metara prsno, 200 metara leđno i 100 metara slobodno, Damjanu Bokunu u disciplinama 100 metara leđno, 200 metara slobodno i 50 metara leđno, Leni Radulović u disciplini 100 metara leđno, Tijani Hamović u disciplini 50 metara prsno i Nikoli Bubalu u disciplini 200 metara prsno.

Štafeta za dječake 4 x 50 metara slobodno u sastavu: Vasilije Đuzelović, Vasilije Supić, Vito Koprivica i Uroš Dursun.

U kategoriji pionira, mjesto Viceprvaka Republike Srpske pripalo je Igoru Raduloviću u disciplinama 100 metara prsno, 50 metara slobodno, Luki Šupić u disciplini 50 metara prsno, Andreju Milivojeviću u disciplinama 50 metara delfin i 200 metara slobodno i Sari Ratković u disciplini 200 metara slobodno.

U kategoriji kadeta, mjesto Viceprvaka Republike Srpske pripalo je Lari Pujić u discipilinama 50 i 100 metara slobodno i 200 metara prsno, Tatjani Pelkić u disciplinama 50 i 100 metara prsno, Milošu Ćeraniću u disciplinama 50 i 200 metara leđno, Kristini Turnić u disciplinama 50 metara leđno i 100 metara delfin, Filipu Jokanoviću u disciplini 50 metara prsno i Heleni Jovanović u disciplini 200 metara slobodno.

Štafeta za dječake 4 x 200 slobodno u sastavu: Gojko Janković, Matija Jovanović, Branko Čolić i Miloš Ćeranić te štafeta za dječake 4 x 100 mješovito u sastavu : Filip Jokanović, Gojko Janković, Miloš Ćeranić i Branko Čolić.

U kategoriji omladinaca, mjesto Viceprvaka Republike Srpske pripalo je Veljku Jovanoviću u disciplinama 100 metara leđno i 100 metara delfin, Sari Ratković u disciplinama 50, 100 i 200 metara slobodno, Vuku Varagi u disciplinama 200 metara leđno i 200 metara delfin.

Štafeta za dječake 4 x 200 metara slobodno u sastavu: Vuk Varaga, Stefan Bovan, Vladimir Grgurević i Veljko Jovanović i štafeta za dječake 4 x 100 mješovito u sastavu : Veljko Jovanović, Vladimir Grgurević, Vuk Varaga i Stefan Bovan.

U apsolutnoj kategoriji, mjesto Viceprvaka Republike Srpske pripalo je Kristini Turnić u disciplini 50 metara delfin, Sari Ratković u disciplinama 400 metara slobodno i 200 metara leđno, Veljku Jovanoviću u disciplinama 100 i 200 metara leđno, 50 metara slobodno, Lari Pujić u disciplini 100 metara prsno.

Štafeta za dječake 4 x 200 slobodno u sastavu: Gojko Janković, Matija Jovanović, Branko Čolić i Miloš Ćeranić. Štafeta za djevojčice 4 x 200 slobodno u sastavu: Helena Jovanović, Lara Pujić, Tatjana Pelkić i Kristina Turnić.

Štafeta za dječake 4 x 200 slobodno u sastavu: Vuk Varaga, Stefan Bovan, Vladimir Grgurević i Veljko Jovanović.
Štafeta za djevojčice 4 x 100 slobodno u sastavu : Helena Jovanović, Lara Pujić, Tatjana Pelkić i Kristina Turnić i štafeta za djevojčice 4 x 100 mješovito u sastavu: Helena Jovanović, Lara Pujić, Tatjana Pelkić i Kristina Turnić.

Bronzane medalje osvojili su: Miloš Ćeranić u disciplinama 50 metara delfin u kategoriji kadeta i u apsolutnoj, 50 metara slobodno, 50 metara prsno i 50 metara leđno, Vuk Varaga u disciplinama 50 metara delfin, 100 metara leđno, 400 metara mješovito i 50 metara leđno, Ivan Kurtović u disciplinama 50 metara delfin i 100 metara prsno, Gojko Janković u disciplini 100 metara prsno u kategoriji kadeta i u apsolutnoj, Andrej Milivojević u disciplinama 50 i 100 metara prsno, Bojana Popović u disciplinama 100 i 200 metara prsno, Radivoje Koprivica u disciplini 100 metara leđno, Ines Radulović u disciplini 100 metara leđno, Damjan Bokun u disciplinama 50 i 100 metara slobodno, Kristina Turnić u disciplini 50 metara slobodno, Vladimir Grgurević u disciplini 50 metara prsno, Helena Jovanović u disciplinama 50 metara prsno i 100 metara slobodno, Lidija Bajčetić u disciplinama 50 metara prsno i 50 metara slobodno, Lena Radulović u disciplinama 100 i 200 metara slobodno, Lara Pujić u disciplini 200 metara slobodno, Filip Jokanović u disciplini 200 metara slobodno, Luka Šupić u disciplini 50 metara leđno, Milan Bajčetić u disciplini 50 metara leđno, Sara Ratković u disciplini 50 metara leđno, Veljko Jovanović u disciplini 100 metara slobodno, Igor Radulović u disciplini 100 metara slobodno i Viktorija Varaga u disciplini 200 metara prsno.

 Na takmičenju je učestvovalo je šest klubova iz Republike Srpske sa 178 plivača.