Težak poraz košarkašica

Košarkašice Leotara 03 doživele su večeras težak poraz. Favoriti za osvajanje Premijer lige BiH ekipa Lavovi bila je više nego ubjedljiva.

230122 kosarkasice

Koliko je bila nadmoćna gostujuća ekipa, pokazuje rezultat nakon prvih 20 minuta 49:26. Tome je zaslužan i veliki broj tehničkih grešaka Leotara. Trebinjke nisu uspjele da ubace niti jednu trojku.

Drugih 20 minuta košarkašice Leotara 03 su donijele koliko-toliko izjednačenu igru, ali nisu uspjele da ublaže poraz i da smanje razliku.

Brčanke su na kraju slavile više nego zasluženo, a Trebinjkama ostaje da pokušaju da u narednom periodu konsoliduju redove i planiraju meč protiv Jedinstva iz Brčkog.

Jovana Milaković je bila najbolja u redovima Leotara 03 sa dabl dabl učinkom - 21 poen uz 11 skokova i 4 ukradene lopte. U pobjedničkom timu najbolja je bila Iva Karišik sa 20 poena.

ŽKK LEOTAR - ŽKK LAVOVI 61:92 (14:30)(12:19)(19:18)(16:25)

SD Miloš Mrdić Gledalaca 40. Sudije: Mišeljić, Tolić, Anić. Delegat: Ivanković M.